Dobór kolorów | Alcor
Propozycja dla wszystkich specjalistów zajmujących się doborem kolorystyki dla obiektów zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.
22972
page-template-default,page,page-id-22972,page-child,parent-pageid-22964,vcwb,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-1.7.1,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive

Dobór kolorów

PROBLEM:

Polscy inwestorzy, zarówno indywidualni jak i instytucjonalni, powoli zaczynają doceniać znaczenie harmonijnego wykończenia wnętrz. Coraz częściej zamiast chaosu wybierają przemyślane rozwiązania przygotowane we współpracy z projektantami wnętrz. W ślad za tym idą zwiększone wymagania – klienci już nie zadowolą się czymś zbliżonym do swojej wizji. Chcą ją mieć zrealizowaną dokładnie według wyobrażeń.

Jednym z najistotniejszych problemów jest właściwy dobór kolorów, co często wiąże się z koniecznością ich prawidłowego zidentyfikowania, gdzie tradycyjne papierowe palety barw już nie wystarczają.

ROZWIĄZANIE:

Właściwe zidentyfikowanie barw to klucz do sukcesu. Na tej podstawie możemy określić kolejne barwy, które będą tworzyć ze sobą harmonijną całość.

Od początku istnienia nasza organizacja zajmuje się tą tematyką. Posiadamy wiedzę i urządzenia niezbędne do prowadzenia tego typu usług. Nasze doświadczenie zostało docenione przez instytut RAL, którego jesteśmy przedstawicielami.

block_ral_katalogi

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /public_html/www.alcor.pl/wp-includes/shortcodes.php on line 624

Źródłem inspiracji przy wyborze koloru może być wszystko dokoła nas. Jeśli nie chcesz być ograniczony paletami barw i stworzysz swój własny kolor lub jeśli masz próbkę barwy i nie potrafisz jej zidentyfikować to trafiłeś we właściwe miejsce.

Cztery proste kroki dzielą Cię od pożądanego efektu:

1. Odkryj swój własny, niepowtarzalny kolor.

2. Sporządź próbkę o wymiarach 5×5 cm i przyślij ją do nas.

3. My stworzymy z Twojej próbki wzorzec fotospektrometryczny.

4. W oparciu o wyniki badań próbki wykonamy farbę w żądanym kolorze i w określonym typie.

ral-p1-koffer

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /public_html/www.alcor.pl/wp-includes/shortcodes.php on line 624

Zdarza się, że stajemy przed potrzebą renowacji obiektów przy zachowaniu ich pierwotnego wyglądu, czy to z uwagi na ochronę konserwatora zabytków, czy też dlatego, że po prostu wyglądają dobrze.

Nasz przenośny fotospektrometr umożliwia odtworzenie koloru historycznego praktycznie na każdym obiekcie, gdzie zaistnieje taka potrzeba.

Na podstawie tak przeprowadzonego badania stworzenie farby, która da obiektom nowe życie bez zmieniania ich wspaniałego charakteru pozostaje już czystą formalnością.

murfill1

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /public_html/www.alcor.pl/wp-includes/shortcodes.php on line 624

Tak samo jak właściwy dobór barw i odcieni może stworzyć ponadczasowy efekt, tak też nawet niewielka pomyłka może zniweczyć wspaniale zapowiadający się projekt.

Jako przedstawiciele instytutu RAL możemy Państwu zaproponować ogromny wachlarz produktów, usług i możliwości, aby dobór kolorów okazał się tym najwłaściwszym z możliwych.

Zobacz więcej na stronie:

RAL

ral_d2_01