Dachy | Alcor
Przy tak wielkich konstrukcjach położonych w mało dostępnych miejscach technologie ułatwiające czyszczenie powierzchni i proces malowania przy jednoczesnym wydłużeniu żywotności nowej powłoki są nie do przecenienia.
24380
page-template-default,page,page-id-24380,page-child,parent-pageid-22964,vcwb,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-1.7.1,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive

Dachy

PROBLEM:

Renowacja pokryć dachowych często może stwarzać problemy z uwagi na stopień skomplikowania prac. Skomplikowane systemy uszczelnień nie wybaczają błędów – woda natychmiast znajdzie sposób na spenetrowanie powłoki. W przypadku powłok bitumicznych dochodzi także problem grubości pokrycia i kosztów jego odchudzenia.

ROZWIĄZANIE:

Na dachy betonowe i bitumiczne niezastąpiony jest system Dacfill. Jest to wysoko elastyczna, odporna na warunki atmosferyczne, wodoszczelna powłoka.

Z kolei na dachy metalowe proponujemy niezastąpiony Noxyde – najlepszy system dla zabezpieczenia antykorozyjnego konstrukcji stalowych.

Szybkość aplikacji i prostota wykonania obróbek dekarskich czyni z obydwu tych systemów najlepszą alternatywę dla tradycyjnych, drogich i mało skutecznych rozwiązań.

 dacfillhz-img1

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /public_html/www.alcor.pl/wp-includes/shortcodes.php on line 624

Elastyczne membrany do renowacji pochyłych dachów Dacfill i Dacfill HZ

Dacfill jest półpłynnym, jednoskładnikowym, wyjątkowo łatwym do nakładania preparatem. Dacfill może być nakładany na dachy spadziste o pochyleniu minimum 1% z użyciem pędzla, wałka lub rozpylacza. Po wyschnięciu tworzy trwale elastyczną, odporną, gumopodobną i 100% wodoszczelną, powłokę bez spoin i szwów. Zalecamy nakładanie powłoki Dacfill z siatką wzmacniającą.

Z kolei Dacfill HZ jest wodorozcieńczalnym, półpłynnym, dwuskładnikowym, preparatem pokrywającym i uszczelniającym dachy. Dacfill HZ może być nakładany na całkowicie płaskie dachy, nawet ze stojącą wodą, z użyciem pędzla, wałka lub rozpylacza. Po wyschnięciu tworzy trwale elastyczną, odporną, gumopodobną i 100% wodoszczelną, powłokę bez spoin i szwów. Zalecamy nakładanie powłoki Dacfill z siatką wzmacniającą.

Produkty rodziny Dacfill są produktami wyjątkowo łatwymi w stosowaniu (bez ryzyka wywołania pożaru, jak w przypadku produktów bitumicznych, gdzie musi być stosowany otwarty płomień), przydat­nymi na każdy rodzaj podłoża czy pokrycia dachowego, a w przypadku Dacfill HZ do stosowania nawet na całkowicie płaskich dachach.

Obróbki dekarskie wykonuje się także z użyciem Dacfill, tak więc tworzą one z pokryciem dachowym jedną całość, co eliminuje problem penetracji pokrycia przez wodę.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /public_html/www.alcor.pl/wp-includes/shortcodes.php on line 624
NOXYDE powłoka na metalowe dachy

– elastyczna – antykorozyjna – wodoszczelna –

Powłoka przeciwrdzewna oparta jest na zdyspergowanych w wodzie polimerach akrylowych. Tworzy ciągłe, antykorozyjne i wodoodporne powłoki o elastyczności do 200%, które mogą być nakładane bezpośrednio na oczyszczone podłoża lub dobrze przylegające stare powłoki malarskie. NOXYDE przeznaczony jest do wykonania antykorozyjnych powłok malarskich. Zalecany jest szczególnie wówczas, gdy chronione elementy ulegają w trakcie eksploatacji odkształceniom sprężystym lub cieplnym np. kratowe konstrukcje słupów w energetyce, płaskie dachy, itp.

NOXYDE zapewnia ochronę przez działaniem czynników atmosferycznych oraz wielu chemikaliów w atmosferze przemysłowej, morskiej i nadmorskiej. System może być stosowany na powierzchniach typu D narażonych na okresowy wpływ soli zimowego utrzymania dróg oraz uszkodzenia mechaniczne (powierzchnie konstrukcji znajdujące się w pobliżu jezdni drogowych, urządzeń odwadniających oraz urządzeń dylatacyjnych) określone w zaleceniach IBDiM Nr Z/98-03-004 w środowisku do C5-I, opisanym w PN-EN ISO 12944: 2001.

NOXYDE zaleca się do stosowania także w sytuacjach, gdy nie można w pełni oczyścić podłoża. Szczególnie węzły konstrukcyjne z uwięzionymi w nich produktami korozji będą skutecznie chronione tylko przez szczelne „owinięcie” ich gumopodobną powłoką NOXYDE.

Własności ogólne:
  • Powłoka wodoodporna.
  • Duża elastyczność powłoki (do 200 %)
  • Nie zawiera ołowiu, chromianów, smoły i materiałów bitumicznych.
  • Powłoka odporna na uderzenia i erozję.
  • Odporność na czynniki pogodowe i wiele chemikaliów
    (atmosfera przemysłowa C5I – C5M).
  • Możliwość nakładania grubych powłok z dobrym pokryciem krawędzi.
  • Doskonała przyczepność do większości podłoży.
  • Może być stosowany zarówno jako grunt oraz jako nawierzchnia.

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /public_html/www.alcor.pl/wp-includes/shortcodes.php on line 624
Dach płaski bitumiczny lub betonowy Dacfill HZ
Dach bitumiczny lub betonowy ze spadkiem min. 1% Dacfill
Dach metalowy Noxyde
Dachówki Dac Hydro D

Dac Hydro Plus

Nawierzchnia odbijająca promienie słoneczne Dac Hydro Alu
Interwencyjne uszczelnienie Fillcoat

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /public_html/www.alcor.pl/wp-includes/shortcodes.php on line 624