Farby przemysłowe wysokiej jakości, katalogi RAL | Alcor
Oferujemy najwyższej jakości gamę farb do zastosowań przemysłowych i domowych . W ofercie m.in. farby na rdze, farby do podłóg, farby do elewacji i wiele innych. Zapraszamy!
Farba antykorozyjna, farba na rdze, farba na grzyb, farby do przemysłu spożywczego
28499
page-template-default,page,page-id-28499,vcwb,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-1.7.1,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive

Farby przemysłowe wysokiej jakości

Nasza firma od ponad 30 lat specjalizuje się w produkcji i dystrybucji specjalistycznych farb przemysłowych. Wspieramy Państwa w doborze odpowiednich farb, nawet do bardzo wymagających powierzchni. Posiadamy szeroką ofertę farb antykorozyjnych, farb przeciwgrzybiczych, farb do betonu, farb do dachów i wiele innych. Od ponad 20 lat jesteśmy oficjalnym przedstawicielem instytutu RAL (Niemiecki Instytut Zapewnienia Jakości i Oznakowania). W naszej ofercie znajdą Państwo oryginalne wzorniki RAL. 

Oferujemy nowoczesne systemy antykorozyjne zapewniające nawet 10 lat ochrony przed rdzą – Noxyde. Są to elastyczne membrany antykorozyjne, które chronią konstrukcje stalowe narażone nawet na najcięższe warunki przemysłowe.

Farby przeciwgrzybicze oferowane przez naszą firmę zostały opracowane w oparciu o własne patenty i badania naukowe, a ich skuteczność została potwierdzona licznymi badaniami laboratoryjnymi i publikacjami w prestiżowych pismach naukowych.

Oferujemy gamę innowacyjnych farb do dachów, m.in elastyczne powłoki Dacfill i Dacfill HZ, które pozwalają na renowację dachów bez zrywania starej papy.

Szeroki wybór farb oraz fachowe doradztwo techniczne oferowane przez doświadczonych fachowców z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.