Projekty | Alcor
22964
page-template,page-template-page-grupy,page-template-page-grupy-php,page,page-id-22964,page-parent,vcwb,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-1.7.1,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive

ROZWIĄZANIA DLA PROJEKTANTÓW

Nasza organizacja wspiera projektantów pracujących nad rozwiązaniami dla inwestorów z wielu różnych branż.

Nasi pracownicy posiadają niezbędne uprawnienia do projektowania zarówno części jak i całości inwestycji poparte ponad 20-letnim doświadczeniem.

Poniżej znajdą Państwo dziedziny w jakich na chwilę obecną służymy pomocą.

projektanci
 • Antykorozja betonu

  Oferta dla projektantów i wykonawców poszukujących rozwiązań dla zabezpieczenia betonu przed czynnikami wpływającymi na jego żywotność.

 • Cladding

  W ostatnich latach niezwykłą popularnością zaczynają się cieszyć obiekty stawiane z prefabrykatów. Coraz popularniejsze i coraz starsze obiekty claddingowe zaczynają wymagać prac renowacyjnych. Przedstawione tutaj informacje ułatwią wybór technologii.

 • Dachy

  Przy tak wielkich konstrukcjach położonych w mało dostępnych miejscach technologie ułatwiające czyszczenie powierzchni i proces malowania przy jednoczesnym wydłużeniu żywotności nowej powłoki są nie do przecenienia.

 • Dobór kolorów

  Propozycja dla wszystkich specjalistów zajmujących się doborem kolorystyki dla obiektów zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

 • Górnictwo i strefy zagrożone wybuchem

  Specyficzne warunki panujące pod ziemią wymagają specyficznych rozwiązań. Stworzyliśmy technologię wychodzącą tym wymaganiom na przeciw.

 • Kontakt z żywnością

  Bezpieczeństwo ludzi zawsze na pierwszym miejscu! Każda instalacja mająca styczność z żywnością powinna być zabezpieczona w odpowiedni sposób. Tutaj przedstawione są właściwe rozwiązania.

 • Mosty

  Przy tak wielkich konstrukcjach położonych w mało dostępnych miejscach technologie ułatwiające czyszczenie powierzchni i proces malowania przy jednoczesnym wydłużeniu żywotności nowej powłoki są nie do przecenienia.

 • Wodociągi i kanalizacje

  Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w doborze najlepszych produktów dla ochrony Wodociągów i Kanalizacji. W swojej ofercie posiadamy sprawdzone w eksploatacji produkty własne oraz wyroby producentów światowych: USA/Holandia/ Belgia/ Niemcy , przeznaczone do antykorozyjnego zabezpieczenia powierzchni betonowych, żelbetonowych i konstrukcji stalowych w wodociągach i oczyszczalniach ścieków.