Farby i lakiery w sprayu | Aerozole przemysłowe | Alcor
29282
page-template-default,page,page-id-29282,vcwb,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-1.7.1,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive
607-901-211, 774-557-477
sklep@alcor.pl

Farby i lakiery w sprayu

W swojej ofercie posiadamy wysokiej jakości farby i lakiery w sprayu. Wszystkie farby w sprayu zawierają wysokiej jakości pigmenty oraz doskonałe żywice, dzięki czemu są idealne do stosowania w warunkach przemysłowych. Farby w sprayu są idealnym rozwiązaniem, kiedy priorytetem jest szybka renowacja oraz kiedy trzeba pomalować trudno dostępne miejsca. Wszystkie farby w sprayu posiadają doskonałą wydajność oraz są szybkoschnące.  

1. Wydajność – jeden spray przemysłowy posiada wydajność do 3m² – jest to od 2 do 3 razy większa wydajność od konkurencyjnych farb w sprayu

2. Oszczędność czasowa – większa zawartość cząstek stałych to lepsza siła krycia oraz grubsza warstwa krycia. Farby są szybkoschnące oraz nadają się do ponownego malowania w krótkim odstępie czasowym. Większość farb jest sucha w dotyku już po 10-15 min.

3. Większa trwałość – pigmenty o wysokiej jakości dłużej utrzymują połysk oraz kolor. Warstwy są elastyczne oraz odporne na odpryskiwanie, pękanie oraz złuszczanie się.

Wybierz interesujący Cie produkt!

OCHRONA METALU 

CYNKOWANIE NA ZIMNO

SPRAYE NAWIERZCHNIOWE

MALOWANIE LINII I ZNAKOWANIE

TERMOODPORNE 

ANTYPOŚLIZGOWE

TRUDNE PODŁOŻA

AKCESORIA