Farby dekoracyjne w sprayu i w puszce Rust-Oleum | Alcor
29405
page-template-default,page,page-id-29405,vcwb,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-1.7.1,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive
607-901-211, 774-557-477
sklep@alcor.pl

Farby dekoracyjne w sprayu oraz pod pędzel

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom  klientów wprowadzamy na rynek gamę wysokiej jakości farb dekoracyjnych w sprayu i do aplikwania pędzlem lub wałkiem. 

Farby tablicowe Rust-Oleum  są produktami wysokiej jakości, które spełniają najwyższe wymogi Unii Europejskiej jeśli chodzi o bezpieczeństwo dzieci oraz są świetnym pomysłem na nowoczesną aranżację kawiarni, wnętrza kuchni czy pokoju dziecka.  

Spraye dekoracyjne to bardzo modne farby zmieniające zwykłe przedmiotu w coś oryginalnego oraz nowoczesnego. Idealnie sprawdzą się w dekorowaniu przedmiotów w domu jak i w ogrodzie. Wszystkie spraye są szybkoschnące, zawierają wysokiej jakości pigmenty i żywice, dzięki temu długo zachowują połysk i nie łuszczą się.

Wybierz interesujący Cie produkt

Zainspiruj się! 

 

farba-tablicowa-dekoracyjna-rust-oleum

12 sposobów na wykorzystanie farby tablicowej

Farba tablicowa – ostatni trend nowoczesnej dekoracji w restauracjach, biurach a przede wszystkim w Twoim domu! Nie ograniczaj się niech poniesie Cię wyobraźnia.

FARBY TABLICOWE

SPRAYE DEKORACYJNE