Membrana do uszczelniania dachów z papy Dacfill HZ | Alcor
28055
page-template-default,page,page-id-28055,vcwb,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-1.7.1,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive
Tel.  77 457 -98 -56
sklep@alcor.pl

Dacfill HZ Elastyczna membrana do uszczelniania płaskich dachów z papy

Uszczelnianie dachów z papy

Dacfill HZ jest wodorozcieńczalnym, półpłynnym, dwuskładnikowym, preparatem pokrywającym i uszczelniającym dachy. Dacfill HZ może być nakładany na całkowicie płaskie dachy, nawet ze stojącą wodą, z użyciem pędzla, wałka lub rozpylacza. Po wyschnięciu tworzy trwale elastyczną, odporną, gumopodobną i 100% wodoszczelną, powłokę bez spoin i szwów. Dacfill HZ oferowany jest w trzech standardowych kolorach. Przy dachach w złym stanie oraz ze stojącą wodą zalecamy użycie specjalnej siatki (tkaniny wzmacniającej podłoże).

Właściwości:

  • Szybkoschnący – niedługo po aplikacji można nałożyć drugą warstwę.
  • Wodoszczelny w 100% – niedługo po aplikacji uszczelnia nawet dachy płaskie ze stojącą wodą, gdzie po latach zachowuje swoje własności.
  • Brak łączeń i spoin – Dacill HZ tworzy ciągłą powłokę, bez łączeń i szwów. Ogranicza to możliwości przecieków, które zazwyczaj pojawiają się na łączeniach kawałków papy.
  • Wyjątkowa trwałość – Dacfill HZ jest odporny na promieniowanie UV, deszcz, śnieg, mróz oraz zanieczyszczenia chemiczne.
  • Paroprzepuszczalny – oznacza to, że dach pokryty powłoką Dacfill HZ oddycha
  • Powłoka całkowicie niepalna – Dacfill HZ działa tłumiąco na płomień.

Dacfill HZ kolory standardowe:

Dacfill HZ w praktyce:

Jest produktem wyjątkowo łatwym w stosowaniu (bez ryzyka wywołania pożaru, jak w przypadku produktów bitumicznych, gdzie musi być stosowany otwarty płomień), przydat­nym na każdy rodzaj podłoża czy pokrycia dachowego, do stosowania nawet na całkowicie płaskich dachach.

Stosowanie siatki mostkującej  Dacfill 

W sytuacjach, kiedy można przewidzieć, że na pewnych połaciach dachu mogą wystąpić szczeliny czy pęknięcia na skutek nadmiernej ruchliwości („pracy”) konstrukcji dachu lub w miejscach, gdzie może występować stojąca woda, należy na całych tych połaciach położyć Dacfill HZ na specjalnej siatce mostkującej. 

Jak uszczelnić płaski dach

Produkty, które również mogą Cię zainteresować: