Farba na plamy i zacieki Zinsser B-I-N | Alcor
30748
page-template-default,page,page-id-30748,vcwb,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-1.7.1,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive
607-901-211, 774-557-477
sklep@alcor.pl
Farba na plamy i zacieki B-I-N

System szybkoschnący na bardzo mocne plamy

Farba jest oparta na wysokiej jakości żywicy szelakowej. Produkt służy do miejscowego pokrywania uciążliwych plam i zacieków, takich z którymi nie radzą sobie standardowe farby do wnętrz. Kryje oraz izoluje plamy po nikotynie, sadzy, rdzy, wilgoci czy graffiti. Doskonale nadaje się do wszelkiego rodzaju wymalowań renowacyjnych  mocno zabrudzonych ścian. Posiada doskonałą przyczepność do większości podłoży: tynk, gips, drewno, tapety, cegły itp.

Doskonale kryje plamy po pleśni, sadzy, nikotynie, wodzie itp. Tworzy białą, matową powłokę, którą można przemalować standardowymi farbami do wnętrz np. Paracem Deco. W obiektach narażonych na rozwój pleśni i grzybów np. łazienki, kuchnie, hale w przemyśle spożywczym zalecamy nałożyć farbę przeciwgrzybiczą Galvi.

B-I-N jest farbą, która może być nakładana bezpośrednio na sufity, tynki, cement, drewno, beton, tapecie, ścianach izolacyjnych czy starych farbach. Jest szczególnie polecana do zastosowań przemysłowych np. hale produkcyjne w przemyśle spożywczym do pokrywania plam po pleśni, melaninie czy wilgoci następnie zalecamy nałożyć farbę nawierzchniową np. ekologiczną przeciwgrzybiczą farbę Galvi lub rozpuszczalnikową farbę grzybobójczą Rust-Oleum 8300.

Krycie plam: B-I-N doskonale nadaje się do krycia plam wewnętrznych. Jedna warstwa skutecznie zablokuje plamy po wodzie, nikotynie, tuszu, graffiti, kredkach, markerach, rdzy i dymie – tak, że nie będą prześwitywać spod warstwy nawierzchniowej. Niektóre plamy będą wymagać drugiej warstwy. B-IN jest zalecany do krycia plam po ciężkich pożarach i powodziach. Usuwa również pozostające zapachy.  B-I-N może być stosowany w miejscach mających sporadyczny kontakt z żywnością. Farba jest polecana do blokowania plam nikotynowych.

Jak skutecznie usunąć grzyba ze ścian? Zobacz nasz poradnik wideo

Własności ogólne:

  • Kolor biały matowy
  • Pojemność: 1l oraz 3,75l
  • Wydajność: 12 m²/l
  • Idealna siła krycia
  • Doskonale odcina wszystkie rodzaje plam, plamy nie prześwitują spod farby nawierzchniowej
  • Sucha w dotyku po 20 minutach
  • Do aplikacji pędzlem, wałkiem lub natryskiem
  • Do przemalowania farbami nawierzchniowymi