BHP – wózek do malowania linii 2-kołowy | Alcor
Wózek do malowania linii 2-kołowy. Doskonały do malowania trwałych linii bezpieczeństwa na łukach, przy paletach i innych trudno dostępnych miejscach. ułatwia malowanie linii na parkingach, halach i boiskach.
Wózek do malowania linii 2-kołowy, trwałe linie na boiskach, malowanie linii w magazynach, malowanie linii w halach
28121
page-template-default,page,page-id-28121,vcwb,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-1.7.1,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive
607-901-211, 774-557-477
sklep@alcor.pl
Wózek do malowania linii 2-kołowy

Wózek do malowania linii wraz ze sprayami do znakowania Hard Hat jest idealnym narzędziem do tworzenia trwałych linii o ostrych krawędziach. Wózek można stosować do malowania linii na boiskach, parkingach czy też w halach magazynowych. Wózek dwukołowy jest doskonały do malowania linii na zakrętach, rogach, przy paletach i innych trudno dostępnych miejscach.  Malowanie linii nigdy nie było tak proste! Wózek przeznaczony do stosowania ze sprayami do malowania linii 750ml!

 

 

  • Łatwy w użyciu
  • Doskonały do malowania ostrych linii na łukach, przy paletach, krawędziach i innych trudno dostępnych miejscach
  • Wielokrotnego użytku, nie brudzi się podczas aplikacji
  • Regulacja szerokości linii
  •  Do stosowania ze sprayami do malowania linii 750ml!

Dwa koła oraz metalowa obudowa zapewniają stabilność i umożliwiają szybkie i łatwe malowanie prostych linii. Wózek nie wymaga czyszczenia po aplikacji, cała farba pozostaje pod wózkiem, Specjalna rączka pozwala na malowanie zaraz przy ścianach, paletach i w innych trudno dostępnych miejscach dla innych wózków. Możliwa regulacja szerokości linii.

 

Zobacz jakie to proste!