Alcor | Farby higieniczne – koncentrat Ag
28278
page-template-default,page,page-id-28278,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-1.7.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
607-901-211, 774-557-477
sklep@alcor.pl

Dodatek przeciwgrzybiczy do tynku – Koncentrat Ag

Dodatek grzybobójczy do tynku i zapraw murarskich.

Przeciwgrzybiczny dodatek do zapraw murarskich na bazie srebra.  Jest jedynym dostępnym na rynku produktem, dzięki któremu walkę z pleśnią i grzybami można zacząć już od środka. Służy do sporządzenia cieczy zarobowej do mineralnych zapraw tynkarskich i murarskich. Przeznaczona także do gruntowania istniejących tynków mineralnych, murów ceglanych, betonowych w celu biokontroli penetrujących zakażeń grzybami i pleśniami.

Dodana do zaprawy murarskiej zablokuje możliwość rozwoju grzybni wewnątrz ścian – nawet w ekstremalnie trudnych warunkach!

Na podstawie wieloletnich badań  przeprowadzonych z użyciem zapraw tynkowych implantowanych srebrem stwierdzono, iż obecność Ag wywiera wyraźny wpływ na ograniczenie rozwoju grzybni wewnątrz ścian i tynków.

Właściwości:

  • Pojemność: 5l,
  • Kolor: biały
  • Wydajność:1,5 dm³ po zmieszaniu z 6 dm³ wody starcza do zarobienia około 50 kg suchej
    zaprawy tynkarskiej, murarskiej
  • Do stosowania w pomieszczeniach budowlanych narażonych na rozwój grzybów i pleśni lub już zagrzybionych obiektach budowlanych jak piwnice, poddasza, łazienki itp.
  • Szczególnie zalecany do stosowania w pomieszczeniach użyteczności publicznej o wysokich wymaganiach higienicznych takich jak: szpitale, przychodnie lekarskie, kuchnie, laboratoria, zakłady przemysłu spożywczego, ubojnie itp
Do pobrania:
 Karta techniczna Grunt Ag